با ما بیشتر آشنا شوید:

ما افتخار داریم که یکی از بزرگترین تامین کنندگان چراغ قوه های برند اسمال سان در منطقه هستیم و با تمرکز بر ارائه محصولات با کیفیت و مشتری مداری، توانستیم رضایت مشتریان خود را جلب کنیم.

بیش از ده سال در زمینه فروش تخصصی انواع چراغ‌های قوه فعالیت می‌کنیم و تجربیاتی که در فروش فیزیکی و آنلاین محصولات و برندهای مختلف به دست آورده‌ایم، ما را در یادگیری بهترین روش‌ها برای ارائه بهترین‌ها به مشتریانمان یاری می‌رساند. از آنجا که ما یک وارد کننده مستقیم هستیم، میتوانیم چراغ قوه‌ها را با بهترین قیمت در مقایسه با سایر فروشندگان، ارائه دهیم. همچنین با توجه به تجربه و تخصصی که در زمینه چراغ قوه داریم، پیش از خرید، به مشتریانمان مشاوره های تخصصی در خصوص انتخاب بهترین چراغ قوه متناسب با نیازشان ارائه می‌دهیم.

 

 

خدماتی که ارائه میدهیم:

  • فروش انواع چراغ قوه های پلیسی، چراغ پیشانی، چراغ کمپ، چراغ چادر، چراغ شارژی، لایت بار آفرود، چراغ اضطراری، نور افکن و ...
  • فروش انواع باتری چراغ قوه
  • فروش انواع لامپ و مدار چراغ قوه
  • فروش انواع پاور بانک
  • فروش انواع لوازم جانبی موبایل
  • و...

 

 

چرا برای خرید چراغ قوه میتوانید به ما اعتماد کنید؟

نکته مهمی که متاسفانه اکثر مردم زمان خرید چراغ قوه به آن دقت نمی‌کنند، عمر مفید باتری چراغ قوه است. برخی از فروشندگان مجبورند چندین ماه یا حتی چندین سال چراغ قوه های خریداری شده را در فروشگاه خود نگهداری کنند تا به فروش برسند. از آنجایی که عمر مفید باتری چراغ قوه محدود است، زمان خریداری چراغ قوه از این فروشندگان متوجه خواهید شد که شارژ چراغ قوه شما به سرعت خالی می‌شود، چرا که باتری چراغ قوه ماه‌ها پیش تولید شده است. پس بهتر است به سراغ فروشندگانی بروید که به صورت عمده فروش دارند و محصولات تنها چند روز در فروشگاه باقی می ‌مانند. که ما با افتخار به همین شکل فعالیت می‌کنیم و چراغ قوه هایی که می‌فروشیم تنها چند روز در فروشگاه نگهداری می‌شوند.

علاوه بر آن فروشگاه آنلاین اسمال سان تمامی مجوزهای لازم برای جلب اعتماد و اطمینان در خرید اینترنتی از مراجع صلاحیت‌مند مانند وزارت صنعت، معدن و تجارت، پلیس فتا و ستاد ساماندهی دیجیتال را دریافت کرده است. شما می‌توانید اطلاعات کسب و کار، آدرس محل و سایر جزئیات مربوط به این نمادها را در صفحه اصلی وبسایت ما مشاهده کنید.